Ve čtvrtek jsme se přesouvali na prodloužený víkend do Durbanu, kde jsme si s přáteli pronajali dům hned na pobřeží. Opět musím chválit přírodu a podnebí. To je zde ještě teplejší než v East London a to včetně oceánu (jehož teplejší moře prý láká větší žraloky).

Bohužel jsem se zasekl na letišti při půjčování auta v AVISu, kdy mi nechtěli poskytnout tak úplně přesně to, co jsem si objednal. Navíc jsem bojoval po příjezdu s rozchozením internetu – ten tu měl „snad někde být“, ale notebook se nechytal. Nakonec jsem vše rozchodil cca hodinu po open US trhů v zahradním koutku, kde mi se zájmem okukovali počítačovou myš divoké opice, poskakující po okolních keřích. Pro mě jednoznačně výzva, zkusit pár živých FIMS vstupů. Nedělám letos na cestách žádné velké obchody, ale mým cílem je osahat si, že ID trading je skutečně možný i při běžném cestování.

Linka tentokrát byla skutečně slabá (1Mb) a opět s velmi dlouhými odezvami. To se projevuje nejvíce na řízení obchodu. Standardně používám orderflow, nicméně na slabých linkách často vidím až zasažený stop-loss (protože u volatinějších úseček se cena pohne najednou skokově například o 10 ticků). Tentokrát mě trochu rozhodilo i to, že se mi do trhu dostal s velkým zpožděním i vstupní příkaz, díky kterému jsem nakonec první pozici ukončil ve ztrátě.

Ale o tom je život, druhý obchod byl lehce subjektivní, ale třetí byl opět podle plánu – odraz od připravené S/R úrovně:

Celý obsah je zdarma přístupný pouze přihlášeným uživatelům. Pokud jste na webu zaregistrován/-a, přihlašte se prosím níže zobrazeným formulářem.
Novou registraci můžete provést skrz následující volbu REGISTRACE.

Přihlášení existujících uživatelů
 Pamatovat si mě  
Registrace nového uživatele
*Prosíme, označte, že souhlasíte s Podmínkami služby
*Vyžadovaná položka
Share →