Dnes jsem v testovacím režimu spustil pro členy FIMS2 mentorované skupiny chat pro realtime sdílení diskuzí nad obchody. Standardně vkládám screeny se svými obchody do fóra, ale zejména z JAR to díky pomalému internetu velmi zdržuje. Přeci jen realtime chat je výrazně rychlejší. Na druhou stranu může rozptylovat od obchodů, takže uvidím jak se toto osvědčí.

Každopádně start proběhl velmi dobře. Od open trhů jsem avizoval ochotu obchodovat pouze long, v YM ideálně z ceny kolem 15550. Nakonec z toho byly na trzích NQ/YM tyto tři krásné obchody:

_chatobchody20140131

První vstup v YM byl trochu agresivnější, zbylé dva byly hezké FIMS vstupy.  Vstupoval jsem na cenách 15564 (první YM vstup), 15560 (druhý YM vstup)  a 3490 (NQ vstup). Zejména druhý vstup v YM nás obchodovalo více. Všechny vstupy dojely nejméně k prvnímu profit targetu, takže dnes krásný PDP (perfektní denní profit).

Mám radost, když věci šlapou dobře a jen doufám, že mě chat při tradingu nebude moc ovlivňovat.

Celý obsah je zdarma přístupný pouze přihlášeným uživatelům. Pokud jste na webu zaregistrován/-a, přihlašte se prosím níže zobrazeným formulářem.
Novou registraci můžete provést skrz následující volbu REGISTRACE.

Přihlášení existujících uživatelů
 Pamatovat si mě  
Registrace nového uživatele
*Prosíme, označte, že souhlasíte s Podmínkami služby
*Vyžadovaná položka
Share →