Dovolím si trochu reklamy a zároveň poskytnout bonus v rámci blogu. Ve čtvrtek 13.2.2014 budu od 18:30 českého času pořádat pro všechny studenty FIMS2 on-line webinář o obchodování FIMS v aktuální struktuře trhu. Konkrétně budu hovořit o technikách využívání volume profilů a podrobně okomentuji obchody, které jsem v poslední době dělal. Na konci webináře budu zadávat domácí úkol, který by vám měl procvičit vnímání základní struktury trhu.

Týden na to, 20.2.2014, pak proběhne ve stejný čas webinář o obchodování s pomocí orderflow.

Webináře jsou zdarma a jsou určeny primárně pro nové studenty FIMS2 (podrobnosti viz http://www.financnik.cz/komodity/financnik/webinare-fims.html )

Jelikož mi však patrně zbude pár míst v rámci licence u gotowebinar, nabízím tímto jako bonus pro čtenáře blogu i účast dřívějších absolventu FIMS2. Pokud jste FIMS2 absolvovali a chcete se webinářů zúčastnit, pošlete mi email na petr@podhajsky.cz

Upozornění: Místa jsou limitovaná a bohužel se nemůže v případě velkého zájmu dostat na všechny. Pozvánky na registraci budu posílat v úterý nebo ve středu a pokud se vám neozvu, bohužel se na vás již nedostalo. Nebudete patrně v mých silách všem jednotlivě odpovídat.

Share →