V souvislosti s desetitýdenním mentoringem dostávám dotazy, jak konkrétně FIMS obchoduji v podmínkách dnešních trhů. Své obchody pravidelně publikuji v mentorované fims.cz skupině, nicméně patrně není od věci občas zde ukázat co FIMS je a co není. Alespoň po čase opět oživím tento blog.

Nečekejte však prosím žádné komplexní články – ty najdete na Finančníkovi. Zde chci uveřejňovat spíše hrubé myšlenky v souvislosti s tím, co mě napadá s aktuálními trhy.

FIMS obchoduji stále stejně tak, jak jsem to popisoval v tomto bezplatném webináři. Patrně jsem dnes ještě proaktivnější než dříve i díky tomu, že postupem člověk pochopitelně stále přichází na to, jak danou činnost vylepšovat.

Proaktivnost znamená, že do trhů vstupuji dříve, než masa, která ztrácí. Vesměs se snažím vstupovat tak, že můj první výstup (který u mě slouží zejména k řízení risku) předávám „mase“, která do trhu v dané oblasti vstupuje.

Takto vypadaly například mé dnešní vstupy:

Celý obsah je zdarma přístupný pouze přihlášeným uživatelům. Pokud jste na webu zaregistrován/-a, přihlašte se prosím níže zobrazeným formulářem.
Novou registraci můžete provést skrz následující volbu REGISTRACE.

Přihlášení existujících uživatelů
 Pamatovat si mě  
Registrace nového uživatele
*Prosíme, označte, že souhlasíte s Podmínkami služby
*Vyžadovaná položka
Share →